Хангірі

Інструкція по використанню Хангірі

Хангірі виготовлено із кипарису, який стійкий до води і має високу міцність. Дбайливе поводження з ним безумовно збільшить термін служби вашого виробу. Будь ласка, використовуйте цю інструкцію, щоб продовжити термін його служби.

Перше використання Хангірі

Перед першим використанням налийте в ємність гарячу воду. Спочатку вода може витікати зі швів, але це припиниться, коли деревина вбере воду та розшириться.

Додайте від 50 до 200 мл оцту (в залежності від діаметра виробу) в гарячу воду і залиште, поки вона не охолоне. Це допомагає видалити луг і сильний запах з деревини. Коли гаряча вода охолоне, вилийте її та промийте хангірі. Це слід виконати лише один раз перед першим використанням.

Перед кожним використанням

Перед кожним використанням наповнюйте ємність водою, щоб деревина швидко ввібрала її. Потім вилийте воду і протріть ємність. Це допомагає запобігти передачі запаху або кольору від їжі, а також плям і цвілі. Ефективно навіть протерти хангірі вологою кухонною ганчіркою.

Після використання

Залишки води або плями спричинять утворення цвілі. Кожного разу ретельно мийте та висушуйте виріб. Якщо ви віддаєте перевагу мийному засобу, виберіть нейтральний миючий засіб.

Під час просушування ємності залишайте її в тіні, що добре провітрюється. Прямі сонячні промені можуть призвести до тріщин або зміни кольору.

Інші застереження

  • Будь ласка, не залишайте воду всередині на тривалий період часу, оскільки це може призвести до появи цвілі або корозії.
  • Якщо хангірі пересушився ( не використовувався якийсь час), томоже спостерігатися невеликий витік води, однак приблизно через 10 хвилин після додавання води деревина розшириться, і витоку більше не буде.
  • Прямі сонячні промені та вітер або гаряче повітря кондиціонера або опалення обладнання призведе до швидкого висихання поверхні, викликаючи тріщини та деформації.